1 elektrikár a 2 montéri/mechanici na automatizáciu Nemecko

Detaily pracovnej ponuky

Typ pracovnej ponuky
Živnosť
Pozícia Elektrikár
Ponúkaný mesačný plat 6500
Doplnkový plat zabezpečené a plne preplácané ubytovanie
Jazykové znalosti nemecký jazyk - A2-B1 a vyššie
Miesto výkonu práce Kaltenkirchen, Nemecko

Prestavba nanášacieho zariadenia, ťahanie káblov a káblové trasy, položenie káblov, zapojenie káblov podľa plánov,  ide o zariadenie vnútri novej haly,  ide o prestavbu pôvodnej inštalácie

Kabeláž nového systému v oblasti vytláčania fólií. Montáž káblových trás a káblových trasovacích systémov, kladenie a vťahovanie káblov s prihliadnutím na oddelenie silových a ovládacích káblov. Uchytenie káblov na časti stroja a v rozvádzači podľa elektrického plánu. Káblové kanály je potrebné navŕtať a zaskrutkovať do oceľovej konštrukcie.

Nástup: 10.12.2021 do 22.12. potom pokračujú práce od 01/2022, pracuje sa 10-12h denne aj cez víkend

Špeciálne požiadavky

skúsenosti v oblasti automatizácie, s priemyselnou inštaláciou, skladaním a montovaním linky.

el. vyhláška § 21 a vyššie

nemecký jazyk aktívna úroveň-jeden z partie

živnosť, auto v partii

samostatná práca podľa plánov

Kontaktujte nás

Meno a priezvisko
Email
Telefón
Poznámka
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním formulára súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Elite Worker, s.r.o. , IČO 52232794, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.